Sacensības jauniešiem Kocēnu sporta namā

1 posmsŠī gada 15.decembrī Valmieras novada Kocēnu sporta namā plkst.12.oo notiks sacensības jauniešiem Vecgada kauss svara stieņa spiešanā guļus. Sacensības atbalsta Latvijas Tautas sporta asociācija, Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Sporta fedederāciju padome, Kocēnu pamatskola.

Lasīt tālāk...

Sacensības jauniešiem Strenču pamatskolā

1 posmsŠī gada 10.novembrī Valmieras novada Strenču pamatskolā plkst.12.oo notiks sacensības jauniešiem spēka vingrinājumos. Programma paredz pietupienus ar svara stieni plecos, spiešanu guļus un svaru bumbu celšanu. Sacensības atbalsta Latvijas Tautas sporta asociācija, Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Sporta fedederāciju padome un Strenču pamatskola.

Lasīt tālāk...

Devītais čempionāts atlētiskajā vingrošanā pirmais posms

1 posmsŠī gada 19.augustā Cēsu novada Līvos tiks rīkots atlētiskās vingrošanas 9. čempionāta pirmais posms. Sacensību dalībnieki pēc izvēles veiks 3 vingrojumus. Svara stieņa spiešanā guļus, svaru bumbu celšanā un stieņa vilkšanā ar stājas spēku. Vingrojumi tiks izpildīti ar noteiktu smagumu, atkarībā no dzimuma un vecuma kategorijām. Svaru bumbu celšana un pietupieni ar svara stieni plecos tiks pielietoti personām ar kustību traucējumiem. Uzvarētājus noteiks jauniešu, vīriešu, sieviešu, tautas klasē un personām ar kustību traucējumiem. Pasākums tiek rīkots ar mērķi iesaistīt Latvijas iedzīvotājus veselīgā dzīvesveidā un popularizēt atlētisko vingrošanu lauku iedzīvotāju vidū.

Lasīt tālāk...

Ceturtais posms Atlētiskajā vingrošanā

3 posmsŠī gada 18.decembrī Valmieras novada Kocēnu sporta namā notiks Atlētiskās vingrošanas čempionāta 4.noslēdzošais posms ”Svara stieņa spiešanā guļus”. Sacensībās būs jāveic svara stieņa spiešana guļus uz atkārtojumu skaitu. Sacensībās piedalās jaunieši, pieaugušie, seniori un personas ar kustību traucējumiem. Sacensības atbalsta Latvijas Tautas sporta asociācija, Latvijas sporta federāciju padome,Izglītības un zinātnes ministrija

Lasīt tālāk...

Pasākums Līvos

Pasākums LīvosŠī gada 27.augustā Cēsu novada Līvos plkst.11.oo notiks sporta un atpūtas svētki. Pasākumā būs smagatlētikas stacija, kurā varēs izpildīt svara stieņa spiešanu guļus uz atkārtojumu skaitu un svaru bumbu celšanu(vīr.grūšana,raušana, siev.raušana).
Pasākuma laikā būs iespēja noskatīties paraugdemonstrējumus svaru bumbu celšanā, mūsu viesi būs daudzkārtējie Eiropas un pasaules čempioni, rekordisti svaru bumbu celšanā un raušanā ar vienu roku stundas laikā. Viesturs Gargunis no Babītes(72 gadi), Inārs Belinskis no Ķekavas(70 gadi). Vairākkārtējais Latvijas un starptautisko čempionātu godalgoto vietu ieguvējs ropažnieks Gunvaldis Albiņš.

Lasīt tālāk...

Atlētiskās vingrošanas 2.posms “Riteņbraukšana”

Astotais Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā pirmais posms Šī gada 9.jūlijā tiek rīkots atlētiskās vingrošanas 2.posms riteņbraukšanā. Dalībniekiem būs jāveic 9 km gara distance. Vērtējums būs vecuma grupās, jaunieši, pieaugušie un personas ar kustību traucējumiem. Pirmās trīs vietas, katrā vecuma un dzimuma kategorijā tiks apbalvotas ar medaļām. Dalība sacensībās bezmaksas.

Lasīt tālāk...

Astotais Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā pirmais posms

Astotais Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā pirmais posms Šī gada 07.maijā Cēsu novada Zaubes pamatskolā tiks rīkots Latvijas čempionāta pirmais posms atlētiskajā vingrošanā „Spēka stafete”. Sacensību dalībnieki pēc izvēles veiks četrus vingrojumus. Svaru stieņa spiešanā guļus, pietupienos ar svaru stieni plecos, pievilkšanās kārienā un svaru bumbu celšanā. Minētie vingrojumi tiks izpildīti uz atkārtojumu skaitu. Uzvarētājus noteiks jauniešu, vīriešu, sieviešu, veselības grupās un personām ar kustību traucējumiem. Pasākums tiek rīkots ar mērķi iesaistīt Latvijas iedzīvotājus veselīgā dzīvesveidā un popularizēt atlētisko vingrošanu lauku iedzīvotāju vidū.

Lasīt tālāk...

Ceturtais posms

3Šī gada 30.decembrī Cēsu novada Raiskuma pagasta Tautas namā Auciemmuižā notiks Atlētiskās vingrošanas čempionāta 4.noslēdzošais posms ”Svara stieņa spiešanā guļus”, sacensībās būs jāveic svara stieņa spiešana guļus uz atkārtojumu skaitu. Sacensības atbalsta Cēsu novada pašvaldība, Latvijas Tautas sporta asociācija,Latvijas sporta federāciju padome,Izglītības un zinātnes ministrija. Sacensībās piedalās ierobežots dalībnieku skaits ar derīgu C19 sertifikātu, pēc iepriekšēja pieteikuma.

Lasīt tālāk...

Septītā alētiskās vingrošanas čempionāta 3.posms

3Šī gada 13.oktobrī Valmieras novada Kocēnu pamatskolā notiks atlētiskās vingrošanas 3.posms –“vieglatlētika”. Šoreiz dalībniekiem būs jāsacenšās 60 metru skrējienā, 1000 metru distancē , tālumā un bumiņas mešanā.

Atlētiskās vingrošanas 2.posms “Riteņbraukšana”

Septītais Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā pirmais posms Šī gada 14.augustā tiek rīkots atlētiskās vingrošanas 4.posms riteņbraukšanā. Dalībniekiem būs jāveic 30 km gara distance. Katrs sacensību dalībnieks, kurš veiks distanci par dalību sacensību  ceturtajā posmā  vērtējumā saņems 32. punktus un tiks apbalvots ar piemiņas balvu. Dalība sacensībās bezmaksas.

Lasīt tālāk...

Septītais Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā pirmais posms

Septītais Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā pirmais posms Šī gada 31.jūlijā Cēsu novada Auciema Raiskuma tautas nama pagalmā tiks rīkots Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā pirmais posms „Spēka izturības vingrinājumos”. Sacensību dalībniekiem galvenā prasība - izturēt slodzi visa pasākuma laikā. Pavisam jāizpilda 12 dažādi vingrinājumi plūsmas metodē. Pēc izvēlētā atsvaru smaguma tiks noteikts punktu skaits. Sacensībās drīkst piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs, sacensības ir bezmaksas. Šāda veida pasākums tiek rīkots ar mērķi iesaistīt Latvijas iedzīvotājus veselīgā dzīvesveidā un popularizēt atlētisko vingrošanu.

Lasīt tālāk...

Astotais posms

Atlētiskās vingrošanas 8.posmsŠī gada 12.decembrī notiks virtuāli 6. Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā 8.noslēdzošais posms ”Vecgada kauss svara stieņa spiešanā guļus”. Sacensībās būs jāveic svara stieņa spiešana guļus 1. piegājienā ar maksimālo atkārtojumu skaitu, ar svara stieņa nolaišanu, ne ātrāk par divām sekundēm un roku fiksāciju iztaisnotā stāvoklī, neatraujot no sola sēžamvietu un pēdas no grīdas. A grupas kategorijas vīriešu dzimuma pārstāvji izpilda ar 70% smagumu no ķermeņa masas, sievietes ar 50% no ķermeņa masas. B kategorijas jaunieši ar 30% , jaunietes ar 20% no ķermeņa masas.

Lasīt tālāk...

Sestais Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā septītais posms

Atlētiskās vingrošanas 5.posmsŠī gada 21.novembrī virtuāli un savās dzīves vietās tiks rīkots Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā septītais posms „Spēka izturības vingrinājumos”. Pavisam jāizpilda 12 vingrinājumi pēc nolikuma plūsmas metodē. Izvēlētais rīks nūja, stienis, jeb kāds cits priekšmets. Sacensībās drīkst piedalīties iepriekš reģistrētie dalībnieki, pēc tam nosūtot video vai fotogrāfiju kā apliecinājumu. Šāda veida pasākums tiek rīkots ar mērķi aktivizēt aktīvu dzīvesveidu un būt veseliem, vienlaikus popularizēt atlētisko vingrošanu.

Lasīt tālāk...

Atlētiskās vingrošanas 5.posms

Atlētiskās vingrošanas 5.posmsŠī gada 19.septembrī plkst. 11.00 Kocēnu novada sporta namā notiks atlētiskās vingrošanas 5.posms svara stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu. Sacensībās piedalīsies vairākas kategorijas, kas izpildīs pēc izvēles kādu no vingrinājumiem- svara stieņa spiešanu guļus, kāju iztaisnošanu 45 grādu platformā, palēcienus no paaugstinājuma, pietupienus ar svara stieni plecos un ķermeņa augšdaļas pacelšanu uz arkārtojumu skaitu.

Lasīt tālāk...

Atlētiskās vingrošanas 4.posms “Riteņbraukšana”

Atlētiskās vingrošanas 4.posms “Riteņbraukšana”Šī gada 12.septembrī tiek rīkots atlētiskās vingrošanas 4.posms riteņbraukšanā. Dalībniekiem būs jāveic 30 km gara distance. Katrs sacensību dalībnieks, kurš veiks distanci par dalību sacensību  ceturtajā posmā  vērtējumā saņems 32. punktus un tiks apbalvots ar piemiņas medaļu. Dalība sacensībās bezmaksas.

Lasīt tālāk...

Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā trešais posms

29.08Šī gada 29.augustā Amatas novada „Līvos” tiek rīkots sestais Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā 3.posms-Pievilkšanās kārienā pie stieņa, atspiešanās līdztekās un ķermeņa augšdaļas pacelšana slīpajā solā  vīriešu kategorijā. Savukārt sievietēm pievilkšanās kārienā no balsta, atspiešanā no balsta guļus un ķermeņa augšdaļas pacelšana slīpajā solā.

Lasīt tālāk...

Sestais Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā otrais posms

1206Šī gada 18.jūlijā Amatas novada Zaubes pamatskolā tiek rīkots Sestais Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā 2.posms-„Svaru bumbu celšana”. Sacensības organizē Ziemeļvidzemes atlētu savienība un Latvijas Tautas sporta asociācija. Sacensību dalībniekiem būs jāveic divi vingrinājumi svara bumbu grūšana un raušana.

Lasīt tālāk...

Sestais Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā pirmais posms

1206Šī gada 11.jūlijā Kocēnu novada Sporta nama trenažieru zālē tiek rīkots Sestais Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā 1.posms-„Spēka stafete”. Sacensību dalībniekiem būs jāveic četri vingrinājumi pietupieni ar svara stieni plecos, svara stieņa spiešana guļus, pievilkšanās kārienā un svara stieņa raušana. Minētie vingrinājumi izpildāmi plūsmas metodē ar maksimālo atkārtojumu skaitu un noteiktu atsvaru smagumu pēc ķermeņa masas, vecuma un dzimuma kategorijām.

Lasīt tālāk...

Sestais Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā pirmais posms

Piektais Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā astotais posmsPĀRCELTS UZ 23.05.2020

Šī gada 28.martā Pārgaujas novada Stalbes pamatskolā tiek rīkots Sestais Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā 1.posms-„Spēka stafete”. Sacensību dalībniekiem būs jāveic četri vingrinājumi pietupieni ar svara stieni plecos, svara stieņa spiešana guļus, pievilkšanās kārienā un svara stieņa raušana. Minētie vingrinājumi izpildāmi plūsmas metodē ar maksimālo atkārtojumu skaitu un noteiktu atsvaru smagumu pēc ķermeņa masas, vecuma un dzimuma kategorijām.

Lasīt tālāk...

Noderīgas saites

Reklamas dizains
www.cargocollective.com

Nekustamie īpašumi Vidzemē
www.niv.lv

Dārzkopības portāls
www.darzs.lv

Partneri

 

001


 

baneris

avtoZapchasti24.lv