Aizvadīts atlētiskās vingrošanas trešais čempionāts

zas 22.04.2017 000 Šī gada 9.decembrī, Pārgaujas novada Raiskuma tautas namā, notika „Vecgada kauss svara stieņa spiešanā guļus” 8.posms un vienlaikus noslēdzās trešais čempionāts atlētiskajā vingrošanā. Šajās sacensībās tika izpildīta svara stieņa spiešana guļus četros piegājienos ar 12, 10, 8, un 6 reižu atkārtojumiem.

Pusaudžu kategorijā:
1.vieta-Jānis Mališevskis-Amatas novads- absolūtajā kopvērtējumā pa posmiem 3.vieta
2.vieta-Ēriks Roštoks-Kocēnu pamatskola
3. vieta-Rihards Tomsons-Kocēnu novads
Jauniešu kategorijā:

1.vieta-Jānis Viktorovs-Amatas novads- absolūtajā kopvērtējumā pa posmiem 3.vieta
 2.vieta-Edgars Stepanovs-Amatas novads
 3.vieta-Kristofers Osis-Kocēnu novads
 Dāvis Lūks- absolūtajā kopvērtējumā pa posmiem 1.vieta
 Nauris Šalgūns- absolūtajā kopvērtējumā pa posmiem 2.vieta
Junioru kategorijā:
 1.vieta-Egīls Lobuzovs-Pārgaujas novads- absolūtajā kopvērtējumā pa posmiem 1.vieta
Vīriešu kategorijā:
 1.vieta-Edijs Seleckis-Kocēnu novads- absolūtajā kopvērtējumā pa posmiem 1.vieta
 2.vieta-Aivars krustiņš-Valmiera
 3.vieta-Juris Liniņš-Limbažu novads
 Jurijs Gammeršmits-Pārgaujas novads-- absolūtajā kopvērtējumā pa posmiem 2.vieta
Senioru kategorijā:
1.vieta-Ivars Oraševskis-Pārgaujas novads- absolūtajā kopvērtējumā pa posmiem 1.vieta
 2.vieta-Valdis Mednis-Pārgaujas novads- absolūtajā kopvērtējumā pa posmiem 2.vieta
Jaunietēm:
 1.vieta-Monta Vimba-Kocēnu pamatskola- absolūtajā kopvērtējumā pa posmiem 1.vieta
 2.vieta-Marta Lība Zemeca- Kocēnu pamatskola- absolūtajā kopvērtējumā pa posmiem 2.vieta
 3.vieta-Dagmāra Zariņa- Kocēnu pamatskola
  Nadīna Berga-Kocēnu pamatskola-- absolūtajā kopvērtējumā pa posmiem 3.vieta
 Juniorēm:
1.vieta-Gitai Hofmane-Pārgaujas novads- absolūtajā kopvērtējumā pa posmiem 1.vieta
Sieviešu kategorijā:
1.vieta-Margitai Zariņai-Pārgaujas novads- absolūtajā kopvērtējumā pa posmiem 1.vieta
Senioru kategorijā sievietēm:
1.vieta- Olgai Oraševskai -Pārgaujas novads- absolūtajā kopvērtējumā pa posmiem 1.vieta
2.vieta- Daigai Hofmanei -Pārgaujas novads- absolūtajā kopvērtējumā pa posmiem 2.vieta
Absolūtie 5. labākie uzvarētāji kopvērtējumā pa posmiem savās vecuma kategorijās:
Sievietes:
1.vieta-Margita Zariņa-Pārgaujas novads
2.vieta-Olga Oraševska-Pārgaujas novads
3.vieta-Gita Hofmane--Pārgaujas novads
4.vieta-Daiga Hofmane--Pārgaujas novads
5.vieta-Monta Vimba-Kocēnu pamatskola
Vīriešu kategorijā:
1.vieta-Juris Liniņš-Limbažu novads
2.vieta-Egīls Lobuzovs-Pārgaujas novads
3.vieta-Ivars Oraševskis--Pārgaujas novads
4.Jurijs Gammeršmits--Pārgaujas novads
5.vieta-Dāvis Lūks-Cēsu novads
         Daudziem jauniešiem šīs bija pirmās sacensības, tāpēc rezultātiem vēl ir izaugsme. Sacensību laikā uz ekrāna varēja vērot visus 2017. gada aizvadītos posmus, kuri notika vairākos Latvijas novados un sporta veidos, kas aptvēra spēku, izturību, veiklību, kustību koordināciju.
         Paldies sacensību sponsoriem un atbalstītājiem Latvijas Tautas Sporta asociācijai, Pārgaujas novada pašvaldībai , ”Livonia 1972”un ”VINNIS”.

Haralds Bruņinieks

Noderīgas saites

Reklamas dizains
www.cargocollective.com

Nekustamie īpašumi Vidzemē
www.niv.lv

Dārzkopības portāls
www.darzs.lv

Partneri

ldz 1


 

001


 

baneris