Atlētiskās vingrošanas pirmais posms noslēdzies Līvos

Livi 2023 011Atlētiskās vingrošanas pirmā posma sacensības paredzēja  3. disciplīnas. Pirmajā vajadzēja izpildīt  svara stieņa spiešana guļus uz atkārtojumu skaitu, otrajā svaru bumbu cešana(raušana,grūšana), trešajā svara stieņa vilkšana ar stājas spēku. Rezultāti apkopoti protokolos.

Lasīt tālāk...

Noslēdzies 4.posms “Vecgada kauss” sacensības

10.07.2022Valmieras novada Kocēnu sporta namā notika 8 čempionāta atlētiskajā vingrošanā 4.noslēdzošais posms. Sacensībās piedalījās vairākas vecuma grupas, visvairāk dalībnieku bija pusaudžiem un jauniešiem. Sacensībās vajadzēja izpildīt svara stieņa spiešanu guļus uz atkārtojumu skaitu, personām ar kustību traucējumiem kāju iztaisnošana 45 grādu spiešanas trenažierī.

Lasīt tālāk...

“Lāčplēša kauss 2022” Jauno Līderu vidusskolā

10.07.2022Ar jaunu tradīciju aizsākās Lāčplēša dienas svinības Cēsu novada Jauno Līderu vidusskolā, kur par godu šim notikumam pirmssvētku dienas priekšvakarā 10. novembrī tika rīkotas sacensības “Lāčplēša kauss 2022”. Skolas skolēni sacentās vairākās klašu grupās, izpildīdami trīs vingrojumus svaru bumbu grūšanā, raušanā un svara stieņa spiešanā guļus.

Lasīt tālāk...

Noslēdzies atlētiskās vingrošanas astotā čempionāta 3.posms Stalbē

10.07.2022Šī gada 29.septembrī tika rīkots astotais atlētiskās vingrošanas čempionāta 3.posms-“vieglatlētika”, kurā piedalījās Cēsu novada Stalbes pamatskolas 3-4; 5-6. 7–9. klašu grupas. Ņemot vērā neparedzētos laika apstākļus divas disciplīnas(bumbiņas mešanu un tāllēkšanu) nācās pārcelt un telpām. Pavisam skolēniem vajadzēja izpildīt četras vieglatlētikas disciplīnas.

Lasīt tālāk...

Noslēdzies sporta un aktīvās atpūtas pasākums Cēsu novada Līvos

10.07.2022Svaru bumbu celšana ir viens no senākajiem svarcelšanas sporta veidiem. Pirmajos pasaules čempionātos smagumu celšanā tika iekļauti līdz pat 14 vingrinājumiem celšanā ar svaru bumbām. Viens no vingrinājumiem ir divu bumbu grūšana ar abām rokām, bet otrs ir vienas bumbas raušana pārmaiņus ar vienu un otru roku. Svaru bumbu celšanas sporta veids attīsta spēka izturību.

Lasīt tālāk...

Atlētiskās vingrošanas 2.posms noslēdzies.

10.07.20229.jūlijā Cēsu novada Stalbes pagastā 9 kilometru garā maršrutā noslēdzās atlētiskās vingrošanas 2.posms “Riteņbraukšana”. Paralēli 2.posma sacensībām varēja piedalīties Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldes rīkotajās sporta spēlēs, kur dalībniekiem bija jāveic svara stieņa spiešana guļus, svaru bumbu celšana un svara stieņa vilkšana ar stājas spēku.

Lasīt tālāk...

Atlētiskās vingrošanas pirmais posms noslēdzies Zaubē.

IMG 1253Atlētiskās vingrošanas pirmā posma sacensības paredzēja  4. vingrojumus. Pirmajā vajadzēja izpildīt pietupienus ar svaru stieni plecos, otrajā svara stieņa spiešana guļus, trešajā pievilkšanās kārienā un ceturtajā disciplīnā –svaru bumbu celšana(grūšana, raušana). Katrā dzimumu un vecuma grupā vingrojumi tika izpildīti ar noteiktu smagumu, attiecībā pret ķermeņa masu.

   Pietupieni

Jauniešu kategorijā(70%)

  1.vieta- Janeks Kozlovskis(60 reizes)- Valmieras novads

Lasīt tālāk...

Noslēdzies 7.atlētiskās vingrošanas čempionāta 4.posms.

03.01.2022Noslēdzies 7.atlētiskās vingrošanas čempionāta 4.posms. Pasākumu atbalstīja Latvijas Tautas sporta asociācija, Izglītības zinātnes ministrija, Latvijas sporta federāciju padome un Cēsu novada pašvaldība.

uzvarētāji savās kategorijās:

Vīr.dzim.

53,0 kg

1.vieta-Leonīds Gammeršmits-Cēsu novads

2.vieta- Tomass Bruņinieks-Limbažu novads

3.vieta-Namejs Upmanis-Rīga

59,0 kg

 1.vieta- Niklass Baskis-Valmieras novads

 2.vieta-Ritvars Dancis-Valmieras novads

 66,0 kg

Lasīt tālāk...

Noslēdzies atlētiskās vingrošanas septītā čempionāta 3.posms

13 10 01Šī gada 13.oktobrī tika rīkots septītais  atlētiskās vingrošanas čempionāta 3.posms-“vieglatlētika”, kurā piedalījās Valmieras novada Kocēnu pamatskolas 4-5-6.klašu grupas. Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus klašu grupas tika dalītas atsevišķi, lai ievērotu ārkārtas situācijas prasības. Pavisam skolēniem vajadzēja izpildīt četras vieglatlētikas disciplīnas.

Lasīt tālāk...

Atlētiskās vingrošanas 2.posms noslēdzies.

Atlētiskās vingrošanas 2.posms noslēdzies.14.augustā turpat 30 kilometru garā maršrutā noslēdzās atlētiskās vingrošanas 2.posms “Riteņbraukšana”. Prasības bija izturēt distanci, katrs dalībnieks saņēma kopvērtējumā ieskaitē 32 punktus un sporta veselības dzērienus.

Lasīt tālāk...

Septītā atlētiskās vingrošanas čempionāta 1.posms aizvadīts Auciemā

Septītā atlētiskās vingrošanas čempionāta 1.posms aizvadīts Auciemā31.jūlijā Cēsu novada Raiskuma tautas nama pagalmā notika septītā atlētiskās vingrošanas čempionāta 1.posms. Dalībniekiem bija jāizpilda 12 vingrojumi plūsmas metodē. Izvēlētais atsvaru smagums, saskaņā ar nolikumu, dalībniekus ierindoja vietu secībā pēc punktu tabulas.Visi dalībnieki, kuri regulāri nodarbojas ar izturības treniņu spēja izturēt slodzi un godam veica trīs vingrojumu apļus.

Lasīt tālāk...

Atlētiskās vingrošanas 8.posms aizvadīts virtuāli

Ievērojot visus valstī izsludinātos noteikumus par sporta nodarbību organizēšanu, tika rīkots 6. Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā,  8. noslēdzošais posms ”Vecgada kauss svara stieņa spiešanā guļus”. Sacensības notika svara stieņa spiešana guļus vienā piegājienā ar maksimālo atkārtojumu skaitu. To dalībnieki veica individuāli savās dzīves vietās. A grupas kategorijas vīriešu dzimuma pārstāvji vingrinājumu izpildīja ar stieni 70% no sava ķermeņa masas, sievietes - 50% no ķermeņa masas. B kategorijas  jaunieši - 30% un jaunietes ar 20% no ķermeņa masas. Katram dalībniekam bija jāiesūta video, kas apliecina ķermeņa masu un stieņa svaru. Sacensības atbalstīja Latvijas Tautas sporta asociācija, Izglītības zinātnes ministrija un Latvijas sporta federāciju padome.

Lasīt tālāk...

Atlētiskās vingrošanas 7.posms aizvadīts virtuāli

Noslēdzies Atlētiskās vingrošanas 6.čempionāta 7.posmsIevērojot valstī izsludinātos noteikumus par sporta nodarbību organizēšanu, tika rīkots 6.Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā 7.posms. Pasākumā bija jāizpilda 12 dažādi vingrinājumi plūsmas metodē. Virtuāli katrs savās dzīves vietās- Limbažos, Valmierā, Pārgaujas novada Auciemā un Jaunpiebalgas novada Zosēnos, patstāvīgi izpildīja vingrinājumus plūsmas metodē. Izvēlētais inventārs un atsvaru smagums bija demokrātisks, katrs dalībnieks varēja uzlikt sev piemērotu smagumu un pārbaudīt savas spējas izturības vingrinājumos.

Lasīt tālāk...

Noslēdzies projekts “Sēlijas mežabrāļi”

Atlētiskās vingrošanas 5.posms noslēdzies.Šī gada 10.oktobrī Jēkabpils un Viesītes novados noslēdzās projekts “Sēlijas mežabrāļi”. Pavisam piedalījās 44 dalībnieki, jaunākajam bija 6 gadi un vecākajai - 74. Vēsturiski tāds pats vecums bija Sēlijas apkārtņu mežabrāļiem, jaunākajam Viktoram Mežaraupam, segvārdā “mazais laupītājs” bija 6.gadi un vecākajai Minnai Tunķelei bija 71 gads. Dalībniekiem pirmā aktivitāte sākās ar skrējienu vai soļojumu līdz nacionālo partizānu Indāna-Grāvelsona piemiņas vietai-baltajam krustam.

Skriešanas disciplīnā godalgotās vietas ieguva:

Lasīt tālāk...

Pārgājiens “Sēlijas mežabrāļi”

Atlētiskās vingrošanas 5.posms noslēdzies.Noslēgusies pieteikšanās forsētajam pārgājienam “Sēlijas mežabrāļi”. Pavisam piedalīsies 45 dalībnieki no Sēlijas un Vidzemes novadiem un pilsētām. Reģistrētajiem pasākuma dalībniekiem 10.oktobrī būs jāveic 7,4 km gara distance (skriešana, soļoša-nūjošana) pēc izvēles. Nākamā aktivitāte sāksies ar Indāna-Grāvelsona kritušo nacionālo partizānu apbedījuma vietas meklēšanu Elkšņu mežā. Tiks apmeklēts Sūpes ezers, kas bija mežabrāļu atpūtas vieta, kas asociējās ar sapņiem par Latvijas brīvību. Noslēgumā būs vēsturnieka Haralda Bruņinieka stāstījums par Sēlijas (Aknīstes, Biržu, Elkšņu, Gārsenes, Saukas, Susējas un Viesītes apkārtņu) nacionālo partizānu grupām, to cīņas metodēm.

Lasīt tālāk...

Atlētiskās vingrošanas 5.posms noslēdzies Kocēnu sporta namā

Atlētiskās vingrošanas 5.posms noslēdzies.19.septembrī Kocēnu sporta namā noslēdzās atlētiskās vingrošanas 5.posms “Svara stieņa spiešana guļus uz atkārtojumu skaitu” un spēka vingrinājumos-kāju iztaisnošana platformā, pietupieni ar svara stieni plecos, palēcieni no platformas, hanteles spiešana sēdus, atspiešanās līdztekās un ķermeņa augšdaļas pacelšana slīpajā solā.

Lasīt tālāk...

Atlētiskās vingrošanas 4.posms noslēdzies.

Atlētiskās vingrošanas 4.posms noslēdzies.12.septembrī 22 kilometru garā maršrutā noslēdzās atlētiskās vingrošanas 4.posms “Riteņbraukšana”. Prasības bija izturēt distanci, katrs dalībnieks saņēma piemiņas medaļu par nobraukto distanci un posmu kopvērtējumā ieskaitē 32 punktus. Pasākumu atbalstīja Latvijas tautas sporta asociācija,Izglītības zinātnes ministrija un Latvijas sporta federāciju padome.

Lasīt tālāk...

Noderīgas saites

Reklamas dizains
www.cargocollective.com

Nekustamie īpašumi Vidzemē
www.niv.lv

Dārzkopības portāls
www.darzs.lv

Partneri

 

001


 

baneris

avtoZapchasti24.lv