Darbība

ZAS šodien darbojas vairākos virzienos - darbs ar jauniešiem, sportistu sagatavošana sacensībām, iedzīvotāju iesaistīšana sportiskajās aktivitātēs un veselīga dzīvesveida popularizēšanā sabiedrībā.

ZAS organizē sacensības dažāda veida spēka vingrinājumos, spēka trīscīņā un vispārējā fiziskajā sagatavotībā. Ar katru gadu sacensību dalībnieku skaits pieaug, piedalās gan jaunieši, gan vīrieši un seniori, gan sievietes. Katru gadu ZAS izstrādā kalendāro plānu visam gadam, kurā tiek iekļautas gan tradicionālās sacensības, gan dažādas citas sportiskās aktivitātes, kā izturības skrējieni un riteņbraukšana, ziemā cenšamies izmantot slēpošanas iespējas.

ZAS iestājas par to, lai sāktu nopietni apkarot anabolisko steroīdu lietošanu spēka sporta veidos amatieru līmeņa sacensībās. Jauniešiem zūd interese piedalīties šāda veida sacensībās, jo nav godīga konkurence, un nav īstas apziņas, kādas sekas uz veselību var radīt dopings. Mūsuprāt, atlētiskās vingrošanas nodarbībām jākalpo kā veselīga dzīvesveida apliecinājumam. Spēka trīscīņas vingrinājumiem nav jābūt olimpisko sporta veidu sarakstā, tie kalpo kā palīglīdzeklis gandrīz katrā sporta veidā. Pats galvenais, ka atlētiskās vingrošanas nodarbības ir ļoti populāras un izplatītas visā Latvijā.

Noderīgas saites

Reklamas dizains
www.cargocollective.com

Nekustamie īpašumi Vidzemē
www.niv.lv

Dārzkopības portāls
www.darzs.lv

Partneri

 

001


 

baneris

avtoZapchasti24.lv