5.Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā noslēdzies. (Latvian)

Atlētiskās vingrošanas 5.posms noslēdzies Kocēnu sporta namāŠī gada 14.decembrī Pārgaujas novada Auciemā, Raiskuma Tautas namā noslēdzās piektais Latvijas čempionās atlētiskajā vingrošanā. Saskaitot visu posmu rezultātus, kur bija iekļautas vairākas disciplīnas, ieskaitot vieglatlētiku par absolūtajiem uzvarētājiem 2019.gadā kļuva Juris Liniņš no Limbažiem un  sievietēm Margita Zariņa no Pārgaujas novada.

U15

  • 8.posms
  • Ivo Aļļēns-Kocēnu novads(Kocēnu patskola)
  • Rojs Šmits- Valmiera
  • Leonīds Gammeršmits-Pārgaujas novads
  • Kopvērtējums
  • Leonīds Gammeršmits-Pārgaujas novads
  • Rojs Šmits-Valmiera
  • Ivo Aļļēns-Kocēnu novads(Kocēnu pamatskola)

U18

  • 8.posms

1)Kristofers Osis-Kocēnu novads

2)Rihards Pēteris Tomsons-Kocēnu novads

3)Mariuss Voitešenoks-Alojas novads

  • Kopvērtējums

1)Kristofers Osis-Kocēnu novads

2)Rihards Pēteris Tomsons-Kocēnu novads

3)Mariuss Voitešenoks-Alojas novads

U23

  • 8.posms

1)Dins Šeņkovs-Limbažu novads

V1

       8.posms

  • Juris Liniņš-Limbažu novads
  • Juris Gammeršmits-Pārgaujas novads

Kopvērtējums

1) Juris Liniņš-Limbažu novads

2)Juris Gammeršmits-Pārgaujas novads

      3)Aivars Krustiņš-Valmiera

V2

  • 8.posms

1)Edijs Seleckis-Kocēnu novads

V3

  • 8.posms
  • Ivars Oraševskis-Pārgaujas novads
  • Dailis Lazdiņš-Valmiera
  • Kopvērtējums vecuma kategorijā – abolūtais
  • Ivars Oraševskis-Pārgaujas novads
  • Dailis Lazdiņš-Valmiera
  • Kopvērtējums absolūtajā vērtējumā vīriešu kategorijā
  • Juris Liniņš-Limbažu novads
  • Ivars Oraševskis-Pārgaujas novads
  • Edijs Seleckis-Kocēnu novads

US15

  • 8.posms
  • Estere Liniņa-Limbažu novads
  • Kopvērtējums
  • Estere Liniņa-Limbažu novads

S1

  • 8.posms
  • Margita Zariņa-Pārgaujas novads
  • Kopvērtējums vecuma kategorijā – abolūtais
  • Margita Zariņa-Pārgaujas novads

S2

  • 8.posms
  • Olga Oraševska-Pārgaujas novads
  • Kopvērtējums vecuma kategorijā – abolūtais
  • Olga Oraševska-Pārgaujas novads
  • Daiga Hofmane-Pārgaujas novads

Sievietes – absolūtajā vērtējumā

  • Margita Zariņa-Pārgaujas novads
  • Olga Oraševska-Pārgaujas novads

 Sacensības atbalstīja: Pārgaujas novada pašvaldība, Latvijas Tautas sporta asociācija,Latvijas sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija. 

  Sacensību tiesnesis: Haralds Bruņinieks