Atlētiskās vingrošanas sestais posms noslēdzies (Latvian)

Atlētiskās vingrošanas 5.posms noslēdzies Kocēnu sporta namāNoslēdzies 6.posms“vieglatlētika” Latvijas čempionātam atlētiskajā vingrošanā Ropažu stadionā. Šoreiz dalībnieki sacentās 60 metru skrējienā, tāllēkšanā, granātas mešanā un 1000 metru krosā. Sacensībās piedalījās Ropažu, Pārgaujas, Kocēnu, Alojas, Limbažu novadi un Valmieras pilsētas komandu pārstāvji, kā arī invalīdi.

Bērnu kategorijā

Meitenēm:
1.vieta-Kate Urbanoviča-Ropažu novads
2.vieta-Sofija Gammeršmite-Pārgaujas novads


Zēniem:
1.vieta-Leonīds Gammeršmits-Pārgaujas novads
2.vieta-Jorens Urbanovičš-Ropažu novads


Jauniešu kategorijā U18
1.vieta-Rihards Pēteris Tomsons-Kocēnu novads
2.vieta-Mariuss Voitešonoks-Alojas novads


Jaunietēm kategorijā U18
1.vieta-Agnese Bleidere-Ropažu novads


Invalīdiem vīriešiem
1.vieta-Indulis Jēkabsons-Valmiera
2.vieta-Santis Vanags-Ropažu novads
3.vieta-Artjoms Beršedovs-Valmiera


Invalīdiem sievietēm
1.vieta-Silga Trumpe-Valmiera
2.vieta-Anna Minčenkova-Ropažu novads


Vīriešu kategorijā
1.vieta-Juris Liniņš-Limbažu novads
2.vieta-Raivis Heiselis-Ropažu novads
3.vieta-Jurijs Gammeršmits-Pārgaujas novads


Sieviešu kategorijā
1.vieta-Margita Zariņa-Pārgaujas novads


Senioru kategorijā
1.vieta-Ivars Oraševskis-Pārgaujas novads
2.vieta-Juris Bērziņš-Ropažu novads
3.vieta-Edijs Seleckis-Kocēnu novads


Sieviešu senioru kategorijā
1.vieta-Olga Oraševska-Pārgaujas novads
2.vieta-Ļuba Urbanoviča-Ropažu novads

Absolūtajā vērtējumā
1)vīr.dzim.kat.
1.vieta- Juris Liniņš-Limbažu novads
2.vieta-Raivis Heiselis-Ropažu novads
3.vieta- Jurijs Gammeršmits-Pārgaujas novads
2)siev.dzim.kat.
1.vieta- Margita Zariņa-Pārgaujas novads
2.vieta- Agnese Bleidele-Ropažu novads
3.vieta- Olga Oraševska-Pārgaujas novads
Sacensības atbalstīja Latvijas Tautas sporta asociācija, Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas sporta federāciju padome, Ropažu novada pašvaldība.

  Sacensību tiesnesis: Haralds Bruņinieks
Sacensību sekretārs: Andris Šalgūns